Doporučujeme vám se také podívat na nové byty v Praze na prodej, které jsou přehledně řazeny dle všech možných parametrů.

Stránka součástí novostavby.in:

Navštivte také:

Finep navazuje na tradici

I v pražských lokalitách se nacházejí výhodné nabídky, například družstevní byty Barandov, nebo družstevní byty Hostivař u Hostivařské přehrady a samozřejmě Prosek. Vznikají tam nové družstevní byty pro mladé páry, novomanžele, studenty a dokonce i starší občany Prahy. Společnost Finep zahájila výstavbu nových družstevních bytů v počtu 209 krásný novostaveb a navazuje tak na dlouholetou tradici při výstavbě rodinného štěstí.

„Jsme si jistí, že se po nových bytech jen zapráší“ nechává se citovat generální ředitel firmy FINEP Tomáš Pardubický a dodává, že firma nechala vytvořit studii, která naznačuje, že ačkoli většina tázaných respondentů preferuje bydlení v osobním vlastnictví, tak stále více vstupuje do popředí cesta družstevního bydlení.

Možnost být členem družstva je výhodná zejména z finančního hlediska. Málokterý poctivě vydělávající spoluobčan je schopný pořídit si nemovitost za současný stav osobních financí, ať již z důvodu věku respondenta či jeho finančních možností.