Doporučujeme vám se také podívat na nové byty v Praze na prodej, které jsou přehledně řazeny dle všech možných parametrů.

Stránka součástí novostavby.in:

Navštivte také:

Další nové byty FINEP po celé Praze

Sníte o luxusním a zároveň pohodlném bydlení v Praze? Nové byty Prosek jsou pro vás jako dělané! Tyto tři rezidenční budovy jsou umístěny v příjemném prostředí Prahy 9 – Střížkov. A jako bonus pro vás může být fakt, že se kolem této rezidence rozprostírá překrásný park. Celkový počet nově vybudovaných bytů činí 138. Pokud máte na tyto byty zálusk, rozhodujte se rychle. Poptávka po nich rapidně roste.

Zaujaly vás i jiné novostavby od společnosti FINEP, například Kaskády Barrandov? Tento komplex bytů nabízí pohodlí i soukromí pro své rezidenty, tedy pro vás. Dále je možno využít širokou škálu kulturního a sportovního vyžití v této oblasti Prahy 5, ve které se kaskády nacházejí.  Samozřejmě je zde i dobrá dopravní dostupnost. Zkrátka místo stvořené právě pro vás!

Byty Štěrboholy mají také bohatou nabídku dobrého zázemí a atraktivního bydlení. Stačí ji jen využít. Stavba je rozdělena na dvě etapy, přičemž první nabízí celkem 162 bytů. Další etapa má 114 bytů. Tak neváhejte a vybírejte, než bude pozdě.