Doporučujeme vám se také podívat na nové byty v Praze na prodej, které jsou přehledně řazeny dle všech možných parametrů.

Stránka součástí novostavby.in:

Navštivte také:

Nové byty Sekyra Group

Pokud hledáte byt v Praze – vsaďte na oblast Prahy 10. Známé Vinohrady vám nabízejí jedinečné prostředí pro vaše bydlení. Rezidence Korunní disponuje řadou nadčasových a nádherných bytů, jejichž prodej je už zahájen! Využijte jedinečnou příležitost bydlet kvalitně, moderně a v prostředí slavných osobností! 
Nové byty Praha 4 v příjemné lokalitě jsou nyní v prodeji. Pokud využijete tuto nabídku ihned, výrazná sleva vás nemine! Byty o atraktivních dispozicích od 1+kk až 5+kk uspokojí i ty nejnáročnější z vás.  Luxusní bydlení s nadčasovou architekturou nabízí i příjemné prostředí a každý rezident si zde jistě přijde na své. 
Vsaďte na byty Dolní Počernice. Díky nízkoenergetickému standardu výrazně ušetří nejen životní prostředí, ale také vaši peněženku. Malé náklady za vytápění, které vám tento unikátní projekt přináší, jsou v dnešní době velikou výhodou. Navíc nádherné prostředí, kterým tato rezidence disponuje, má blahodárné účinky nejen na tělo, ale i duši.